Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PTR-DS-195 Przybiernów, Babigoszcz - dom na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

            Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkami stanowiącymi zespół hotelowy "Stary Młyn". Przedmiotowa nieruchomości położona jest w Babigoszczy, gminie Przybiernów, w północno - zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, 100 metrów od nowo budowanej drogi ekspresowej S3, 65 km od Szczecina i 57 km od Świnoujścia. Odległość od siedziby gminy w Przybiernowie - 10 km, odległość od siedziby powiatu w Goleniowie - 10 km. Dojazd do nieruchomości drogą trwale utwardzoną biegnącą z Goleniowa przez Babigoszcz do Golczewa.

            W skład nieruchomości wchodzą grunt o powierzchni łącznej 7788 m2 oraz budynki i urządzenia hotelu "Stary Młyn" o łącznej powierzchni użytkowej 1522,75 m2. Działki wyposażone są w przyłącza: energetyczne, wodociągowe oraz kanalizacji sanitarnej. Ich kształt jest regularny, konfiguracja terenu zróżnicowana z lekkim spadkiem w kierunku rzeki Gowenicy. Nasłonecznienie dobre, warunki przyrodniczo - klimatyczne można uznać za bardzo korzystne. Teren nieruchomości jest ogrodzony i  zagospodarowany elementami komunikacji, zieleni oraz małej architektury. Na jednej z działek znajduje się studnia głębinowa zasilająca obiekt w wodę. 

            Budynki wchodzące w skład nieruchomości są adaptowane dla potrzeb domu seniora na podstawie aktualnej i ważnej decyzji o pozwoleniu na budowę, które obejmuje: rozbudowę, przebudowę i zmianę sposobu użytkowania zespołu hotelowego "Stary Młyn" na dom seniora wraz zagospodarowaniem terenu i niezbędna infrastrukturą. Aktualny stan zaawansowania robót budowlano - instalacyjnych można uznać na około 55%.  Na tym etapie inwestycji jest możliwa zmiana funkcji budynku z przeznaczenia na dom seniora na przykład na dom weselny lub kompleks restauracyjno - hotelowy przy nowej drodze ekspresowej S3 będący miejscem obsługi podróżnych (MOP).

           Sprzedaż niewymuszona, cena do negocjacji. W przypadku zainteresowania przedmiotową ofertą prosimy o kontakt telefoniczny. Oferta na wyłączność.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Mirosław Krupiński
Telefon komórkowy 600 018 417
Nr licencji 23191
mirek@quadranieruchomosci.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 14725

Szczegóły oferty

Symbol oferty PTR-DS-195
Lokalizacja Przybiernów, Babigoszcz
Pow. całkowita [m2] 1 522,75 m²
Cena 4 999 000 PLN
Cena/m2 3282.88 PLN

Nieruchomość

Opłaty wg liczników prąd
Powierzchnia działki [m2] 7 788 m²
Rok budowy 1890
Woda tak - własna
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Alarm tak
Własny parking tak
Prąd w budynku
Kanalizacja miejska

Pomieszczenia

Wysokość pomieszczeń 0,00 m