QDR-GS-630 Dobra (Szczecińska), Grzepnica - działka na sprzedaż
Cena:
360 000 PLN
Galeria zdjęć
Opis
Przedmiotem oferty jest działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej.Działka położona w Grzepnicy, w cichej lokalizacji z dala od głównych dróg, blisko lasu. Dojazd do Dobrej samochodem ok. 5 min, do Szczecina ok. 15 min.
Wydane aktualne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment o pow. 136 m2 (118 m2 mieszkaniowa, 18 m2 garaż).
Prąd i woda w drodze dojazdowej, kanalizacja do zbiorników bezodpływowych.
Okolica przyjazna dla miłośników turystyki rowerowej i pieszej. Przez Grzepnicę i gminę Dobrą przebiegają liczne szlaki pieszo-rowerowe.
Działka w Obszarze Natura 2000.
Polecam i zapraszam na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Imię i nazwisko | Zofia Krupińska |
Telefon komórkowy | 666071378 |
Nr licencji | 23582 |
zofia@quadranieruchomosci.pl |
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji | 23582 |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | QDR-GS-630 |
Lokalizacja | Dobra (Szczecińska), Grzepnica |
Przeznaczenie działki | mieszkaniowa |
Pow. całkowita [m2] | 1 502,00 m² |
Wymiary działki | 33x45,5 m |
Cena | 360 000 PLN |
Cena/m2 | 239.68 PLN |
Nieruchomość
Stan prawny | własność |
Ukształtowanie działki | płaska |
Kształt działki | prostokąt |
Ogrodzenie działki | brak |