Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

QDR-LS-732 Dobra (Szczecińska), Mierzyn - lokal na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Oferujemy wyjątkowy obiekt restauracyjno-hotelowy w Mierzynie

Opis nieruchomości:

 • Działalność dochodowa: Hotel i restauracja cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, co zapewnia stabilne i wysokie zyski. Pełen terminarz imprez takich jak wesela, urodziny.
 • W pełni wyposażony: Oferujemy kompletnie wyposażony hotel z komfortowymi pokojami oraz elegancką restauracją, wyposażoną w najnowsze sprzęty kuchenne, tworzącą przyjemną atmosferę dla naszych gości.
 • Pełne certyfikacje: Wszystkie odbiory, w tym od Sanepidu, Ppoż, itp. są aktualne, zapewniając naszym gościom komfortowy i bezpieczny pobyt.
 • Bez zadłużeń: Nieruchomość jest wolna od jakichkolwiek zadłużeń i kredytów, umożliwiając bezproblemową transakcję.

Dogodna lokalizacja:

 • Obiekt znajduje się przy drodze krajowej 10, zapewniając łatwy dostęp dla gości z różnych kierunków (Szczecin - Lubieszyn, przejście graniczne z niemcami kierunek Pasewalk, Berlin.).

Szczegóły obiektu:

 • Powierzchnia działki: 4052m², z czego 1250m² to powierzchnia zabudowy hotelu. Powierzchnia terenów utwardzonych takich jak podjazdy, parking itp. - 1100 m2.
 • Część restauracyjno-hotelowa: Obejmuję kilka sal restauracyjnych, ale przede wszystkim sale bankietowo konferencyjne. 
 • Część hotelowa: Składa się z 29 pokoi z łazienkami oraz część z balkonami zapewniając komfortowy pobyt dla naszych gości.
 • Inne udogodnienia: Ogrodzony parking na 30 miejsc, dwie niezależne kotłownie z ogrzewaniem gazowym oraz pięknie utrzymany ogród z altanami i oczkiem wodnym.

Dodatkowe informacje dla inwestora:

 • Obiekt przeszedł renowację oraz został mocno doinwestowany w ciągu ostatnich 2 lat, co obejmowało nakłady finansowe rzędu 2 milionów złotych.
 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych działek, co umożliwia rozbudowę działalności.

Podsumowanie dla inwestora:

 1. Całkowite wyposażenie wchodzi w koszt nieruchomości.
 2. Obiekt osiąga pełne obłożenie, zarówno część hotelowa, tak jak sale weselne, sale bankietowe, co zostanie przekazane stronie kupującej.
 3. Projekt inwestycyjny zakłada przeniesienie praw majątkowych, umów z dostawcami, personelem, reklamą oraz marką hotelu i restauracji.
 4. Posiadamy udokumentowaną historię działalności oraz bardzo dobrą rentowność aktywów.

Kwota zwolniona od podatku VAT.

Jeśli szukasz inwestycji zapewniającej stabilne i wysokie zyski, to ten obiekt restauracyjno-hotelowy jest doskonałą propozycją. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na prezentację!

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Kevin Krupinski
Telefon komórkowy 660704707
Nr licencji 23190
kevin.quadranieruchomosci@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 23190

Szczegóły oferty

Symbol oferty QDR-LS-732
Lokalizacja Dobra (Szczecińska), Mierzyn
Rodzaj obiektu pensjonat_hotel
Pow. całkowita [m2] 1 250,00 m²
Cena 9 900 000 PLN
Cena/m2 7920.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Powierzchnia działki [m2] 4 052 m²

Pomieszczenia