KNG-MS-10276 Szczecin, Gumieńce - mieszkanie na sprzedaż
Cena:
324 900 PLN
Galeria zdjęć
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości na nowo powstałym Osiedlu Reda City.Reda City to nowoczesne osiedle pod względem estetycznym i funkcjonalnym, położone jest w cichej i spokojnej dzielnicy Gumieńce. Dogodny dojazd do Centrum miasta jak również wyjazd z miasta zajmie tylko chwilę. W pobliżu znajdują się przystanek komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe oraz miejsca do długich spacerów.
Na siedmiu kondygnacjach znajdują się apartamenty oraz na parterze lokale usługowe i biurowe. Budynki dopełnią wewnętrzne ogrody wraz z terenami zielonymi tworząc elegancką nowoczesną przestrzeń.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowany został fitness klub z basenem krytym oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym oraz kawiarnią.
Prezentowana narożna nieruchomość z pięknym balkonem, o powierzchni 45,60 m2, na którą składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka razem z WC oraz korytarz. Sypialnia jest do wydzielenia samodzielnie przez klienta, według jego potrzeb.
Niskie koszty eksploatacyjne, czynsz administracyjny wynosi około 180 zł. Ogrzewanie z sieci miejskiej.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako inwestycja oraz na własne cele mieszkaniowe.
Kupujący zwolniony z podatku PCC 2%.
Polecam ze względu na cenę oraz dogodną lokalizację.
Zapraszam do kontaktu.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Imię i nazwisko | Mirosław Krupiński |
Telefon komórkowy | 600 018 417 |
Nr licencji | 23191 |
mirek@quadranieruchomosci.pl |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | KNG-MS-10276 |
Lokalizacja | Szczecin, Gumieńce |
Rodzaj budynku | apartamentowiec |
Pow. całkowita [m2] | 45,60 m² |
Powierzchnia użytkowa [m2] | 45,60 m² |
Piętro | 1p |
Liczba pokoi | 2 |
Cena | 324 900 PLN |
Cena/m2 | 7125.00 PLN |
Nieruchomość
Opłaty w czynszu | sprzątanie, Części wspólne, monitoring, fundusz remontowy, wywóz śmieci |
Opłaty wg liczników | prąd, woda |
Liczba pięter w budynku | 7 |
Stan lokalu | deweloperski |
Stan prawny | Odrębna własność lokalu |
Mies. czynsz admin. | 180 PLN |
Okna | nowe PCV |
Instalacje | nowe |
Balkon | jest |
Liczba balkonów | 1 |
Rok budowy | 2020 |
Widok | na osiedle |
Woda | ciepła - miejska |
Dojazd | ASFALTOWA |
Otoczenie | budynki mieszkalne |
Ogrzewanie | C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ |
Winda | tak |
Liczba wind | 4 |
Usytuowanie | jednostronne |
Pomieszczenia
Liczba pokoi | 2 |
Wysokość pomieszczeń | 2,7000 m |
Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
Typ łazienki | razem z wc |
Liczba łazienek | 1 |