Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

QDR-BS-666 Szczecin - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Na sprzedaż działający obiekt restauracyjno-hotelowy zlokalizowany w najbliższej okolicy Szczecina.
 
 1. Działalność dochodowa: Hotel prowadzi bardzo dochodową działalność, co oznacza, że inwestycja w tę nieruchomość może przynieść Państwu stabilne i wysokie zyski. Aktualna działalność hotelu cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.
   

 2. Kuchnia polska, śródziemnomorska, włoska: Nasza restauracja oferuje różnorodną kuchnię, która zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasi doświadczeni szefowie kuchni przygotowują wykwintne dania zarówno z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i śródziemnomorskiej i włoskiej. To doskonały atut, który przyciąga zarówno lokalnych gości, jak i turystów z całego świata.

   

 3. Koncesja na wszystkie alkohole: Posiada pełną koncesję na sprzedaż wszystkich rodzajów alkoholi. Dzięki temu nasi goście mogą cieszyć się szerokim wyborem napojów i koktajli, co przyczynia się do jeszcze większej atrakcyjności naszej restauracji i hotelu.
   

 4. Hotel wraz z restauracją w pełni wyposażony: Przedmiotowa nieruchomość obejmuje zarówno funkcjonalny hotel, jak i w pełni wyposażoną restaurację. Hotel oferuje komfortowe pokoje, odpowiednio urządzone i wyposażone w najnowsze udogodnienia, zapewniając naszym gościom doskonały pobyt. Restauracja posiada wysokiej jakości sprzęt kuchenny oraz eleganckie wnętrza, które tworzą przyjemną atmosferę dla naszych gości.
   

 5. Wszystkie odbiory, w tym sanepidu: Wszystkie wymagane odbiory i certyfikaty, w tym również od Sanepidu, są aktualne i spełniają wszystkie obowiązujące normy i regulacje. Nasz hotel i restauracja zostały starannie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa i higieny, aby zapewnić naszym gościom komfortowy i bezpieczny pobyt.
   

 6. Bez zadłużeń, kredytów: Nieruchomość jest wolna od jakichkolwiek zadłużeń i kredytów. Stanowi to istotny atut dla potencjalnego nabywcy, umożliwiając bezproblemową transakcję i prowadzenie działalności bez obciążeń finansowych.

   

 7. Stali klienci, dużo imprez firmowych i okolicznościowych: Nasz hotel cieszy się dużym uznaniem wśród stałych klientów, zarówno firmowych, jak i indywidualnych. Mamy bogate doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, w tym firmowych bankietów, konferencji i uroczystości okolicznościowych. Posiadamy również dobrze rozwiniętą sieć kontaktów biznesowych, która przyczynia się do ciągłego napływu gości i organizacji wydarzeń.

 8. Doświadczony personel: Nasz hotel może się pochwalić wykwalifikowanym i doświadczonym personelem. Nasi pracownicy są odpowiednio wyszkoleni, przyjazni i profesjonalni, gotowi sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych gości. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji, jakość obsługi w naszym hotelu jest na najwyższym poziomie.


  Zorganizowaną część przedsiębiorstwa stanowi:

  1. Nieruchomość gruntowa zabudowana:
  - pow. działki 4000m2
  - pow. zabudowy 1250 m2
  - pow. terenów utwardzonych 1100 m2
  - Dwie kondygnacje.

  2. Ważniejsze parametry obiektu restauracyjno - hotelowego:
  - sala bankietowo-konferecyjns 210 m2,
  - sala restauracyjna 100 m2,
  - sala restauracyjna 50 m2,
  - sala restauracyjna 58 m2,
  - bawialnia dla dzieci 12 m2,
  - recepcja + hall 25 m2.

  3. Część hotelowa:
  - 29 pokoi z łazienkami i balkonami ze strony ogrodu,
  - Wszystkie pokoje wyposażone w pełne węzły sanitarne, telewizory, drzwi na kartę,
  - Przygotowany ogród z altanami pod ceremonie, zadbany ogród, mostek i oczkiem wodnym,

  4. Lokalizacja: Obiekt zandjuję się przy drodze krajowe 10 - Szczecin Lubieszyn (przejście graniczne z niemcami kierunek Pasewalk, Berlin.).

  5. Dodatkowe informację:

  - Obiekt po renowacji, mocno doinwestowany w przeciągu ostatnich 2 lat (poniesione nakłady ok. 2 mln. zł.)
  - Ogrodzony parking na 30 miejsc,
  - Dwie niezależne kotłownie z ogrzewaniem gazowym,
  - Mocno nasłonecznioną część ogrodowa,
  - Możliwość dobudowy dodatkowego piętra,
  - Jest możliwość dokupienia dodatkowych działek tuż przy obiekcie, w tym zabudowanych co może pozwolić na powiększenie możliwości zwiększenia działalności.  Podsumowanie dla inwestora:

  1. Całkowite wyposażenie wchodzi w koszt nieruchomości,
  2. Hotel ma pełne obłożenie co zostanie przekazane stronie kupującej,
  3. Projekt inwestycyjny zakłada przeniesienie praw majątkowych, umów z dostawcami, personelem, reklamą, marką hotelu oraz restauracją,
  4. Hotel posiada udokumentowaną historię od wielu lat działalności, i bardzo dobrą rentowność aktywów (ok. 30% w skali roku).

  Kwota zwolniona od podatku VAT.
   

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Kevin Krupinski
Telefon komórkowy 660704707
Nr licencji 23190
kevin.quadranieruchomosci@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 23190

Szczegóły oferty

Symbol oferty QDR-BS-666
Lokalizacja Szczecin
Rodzaj obiektu pensjonat_hotel
Pow. całkowita [m2] 1 250,00 m²
Cena 13 900 000 PLN
Cena/m2 11120.00 PLN

Nieruchomość

Pomieszczenia