QDR-GS-549 Zakopane, Olcza - działka na sprzedaż
Cena:
5 200 000 PLN
Galeria zdjęć
Opis
Oferta sprzedaży działek pod inwestycję z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową w budynkach usługowych oraz usługi.Nieruchomość o powierzchni 150 ar. położona w Zakopanym (Małopolskie) w odległości 5,4 km od Krupówek. Aktualna koncepcja zakłada budowę hotelu o powierzchni użytkowej 9800 m2 (PUM 7900). Podpisane umowy na przyłączenie mediów. Uregulowany zjazd z głównej drogi. Wydana zgoda na postawienie przy potoku elektrowni wodnej.
CENA: 5.200.000 EUR
Przy zakupie działek należy doliczyć VAT. Istnieje możliwość kupienia udziałów spółki, która jest właścicielem nieruchomości bez podatku VAT.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Imię i nazwisko | Zofia Krupińska |
Telefon komórkowy | 666071378 |
Nr licencji | 23582 |
zofia@quadranieruchomosci.pl |
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji | 23582 |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | QDR-GS-549 |
Lokalizacja | Zakopane, Olcza |
Przeznaczenie działki | inwestycyjna |
Pow. całkowita [m2] | 15 000,00 m² |
Cena | 5 200 000 PLN |
Cena/m2 | 346.67 PLN |