Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

TDR-BS-154 Szczecin, Kijewo - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Na sprzedaż obiekt o powierzchni 1187,65 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 9326 m2. Obiekt idealny pod działalność usługową, biurową czy gastronomiczną. 

W budynku mieści się 3 piętrowa część mieszkaniowa o powierzchni ok. 110 m2 każdy poziom. W części piwnicznej poza opisaną częścią domową mieści się otwarta sala o powierzchni ok. 200 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze o powierzchni ok. 100 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się również otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 200 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze. Trzeci poziom stanowi jedynie część domowa. W związku z zastosowaniem odpowiedniej konstrukcji budynku, istnieje możliwość dobudowania dodatkowej kondygnacji nad obiektem. W bryle nieruchomości znajdują się dwa garaże. 

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Kijewo w pobliżu nowobudowanego węzła Kijewo, co zapewnia jej dogodną komunikację z centralną częścią Szczecina, jak i pobliskimi miejscowościami: Stargardem, Pyrzycami, itp. Niedaleko nieruchomości znajdują się inne obiekty usługowe i handlowe. Jednocześnie obiekt znajduje się w cichym i spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów leśnych, dzięki czemu zapewniona jest prywatność i cisza. 

Dla obszaru, na którym znajduje się nieruchomość, obowiązuje MPZP,  zgodnie z którym nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę:
1) usługową (dopuszcza się usługi w zakresie; obsługi firm i klientów oraz handel artykułami innymi niż żywnościowe), 
2) usługową z możliwością wprowadzenia 1 wbudowanego lokalu mieszkalnego oraz 
3) mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z dopuszczeniem usług wbudowanych. 

Nieruchomość wyposażona jest we własną studnie wierconą, ogrzewanie na paliwo stałe piecem na drewno oraz zbiornik bezodpływowy. Instalacja gazowa w drodze. 

Serdecznie zapraszam na spotkanie. 
Cena do negocjacji. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Mirosław Krupiński
Telefon komórkowy 600 018 417
Nr licencji 23191
mirek@quadranieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty TDR-BS-154
Lokalizacja Szczecin, Kijewo
Rodzaj obiektu restauracja
Pow. całkowita [m2] 1 187,65 m²
Cena 2 500 000 PLN
Cena/m2 2105.00 PLN

Nieruchomość

Powierzchnia działki [m2] 9 326 m²
Gaz w ulicy
Ogrzewanie piec
Prąd jest
Kanalizacja szambo

Pomieszczenia

Wysokość pomieszczeń 0,00 m

Podobne oferty

MTM-BS-6733, Obiekt na sprzedaż, Szczecin, Kijewko

Obiekt na sprzedaż,
Szczecin, Kijewko

Pow. całkowita [m2]: 1187.65

2 500 000 PLN