SNS-MW-9357 Szczecin, Stare Miasto
- mieszkanie na wynajem
Czynsz najmu:
2 200 PLN
Opis
Oferuję na wynajem piękne mieszkanie w nowej kamienicy z 2016 roku przy ulicy Mariackiej. Nieruchomość wyróżnia wspaniała lokalizacja na Starym Mieście w Szczecinie. Niedaleko znajduje się Plac Orła Białego, Budynek Filharmonii czy Brama Królewska. Dobre połączenie komunikacyjne. Lokal mieści się na I piętrze w IV piętrowej kamienicy. Na parterze znajduje się portier oraz monitoring. Na całkowitą powierzchnię 42mkw składają się dwa rozkładowe pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Całkowita opłata za mieszkanie wynosi: 2400zł + czynsz (do wspólnoty mieszkaniowej) 225 zł + media. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (szkło, naczynia, pościel, suszarka, ręczniki itp.). Kuchnia w nowoczesnej zabudowie wraz ze sprzętem AGD. W łazience kabina prysznicowa. Z salonu jest wyjście na loggie 3,29mkw. Lokal jest ciepły i dobrze nasłoneczniony.
Apartament sugerowany dla klienta, który prowadzi własną firmę. Bez zwierząt. Wynajem na minimum rok czasu. Możliwość wynajęcia parkingu w okolicy.
Możliwość wynajęcia od grudnia 2020 roku.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły oferty
Symbol oferty |
SNS-MW-9357 |
Lokalizacja |
Szczecin, Stare Miasto |
Rodzaj budynku |
kamienica |
Pow. całkowita [m2] |
42,00 m² |
Liczba pokoi |
2 |
Czynsz najmu |
2 200 PLN |
Nieruchomość
Liczba pięter w budynku |
4 |
Stan prawny |
Hipoteczne |
Mies. czynsz admin. |
230 PLN |
Liczba balkonów |
1 |
Stan budynku |
idealne |
Rok budowy |
2016 |
Winda |
tak |
Pomieszczenia
Liczba pokoi |
2 |
Typ kuchni |
aneks kuchenny |
Podobne oferty
Mieszkanie na wynajem,
Szczecin, Warszewo
Pow. całkowita [m2]: 54.00
Liczba pokoi: 2
Piętro: wysoki parter
2 200 PLN
Mieszkanie na wynajem,
Szczecin, Stare Miasto
Pow. całkowita [m2]: 49.00
Liczba pokoi: 2
Piętro: 2p
2 100 PLN
Mieszkanie na wynajem,
Szczecin, Gumieńce
Pow. całkowita [m2]: 32.00
Liczba pokoi: 1
Piętro: 4p
2 300 PLN